Göynücek Şehit İsmail Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından Uçurtma Şenliği ve Dönem Sonu Etkinlikleri gerçekleştirildi.
Öğrencilerle voleybol oynayıp birlikte uçurtma uçuran Kaymakam Mustafa Kartal, kattıkları enerji ve emekleri için öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.
Abacı Köyü Mesire Alanında gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Ziyagil, İlçe Müftüsü Metin Şener, Abacı Köyü Muhtarı Erdal Şİimşek, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 17:31
Uçurtma Şenliği ve Dönem Sonu Etkinlikleri Gerçekleştirildi
EĞİTİM
24 Mayıs 2024 - 17:31
İlginizi Çekebilir