31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Merzifon Belediye Başkan adayı olarak Bünyamin Arslan ismi açıklandı.
MHP Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin Emir ve Talimatlarıyla Merzifon Belediye Başkan Adayımız Bünyamin ARSLAN bey Olmuştur.
Memleketimiz için Hayırlı Uğurlu olsun" dedi. Nurettin Değirmenci
Memleketimiz için Hayırlı Uğurlu olsun" dedi. Nurettin Değirmenci
Hüseyin saka geçen yıl kaybettirdi. Şimdi de BÜNYAMİN arslan. Sizin yüzünüzden CHP bayram ediyor. Nerede kaldı cumhur ittifakı. Yeni ihaleler hayırlı olsun.
HAYIRLI OLSUN ABİ BAŞARILAR DİLİYORUM