Suluova İlçe Müftüsü Sıtkı Kaya beraberindeki din görevlileri ile birlikte Vekaletle Kurban Organizasyonu kapsamında Suluova İlçe Müftülüğünce kurulan bağış stantını ziyaret ederek görevlilere vazifelerinden dolayı kolaylıklar diledi.
Kurban bağışlarının bayramın birinci gününe kadar devam edeceğini ifade eden Suluova Müftüsü Sıtkı Kaya; “Kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız TDV (Türk Diyanet Vakfı) bağış stant görevlilerimize, Cami görevlilerimize ve ilçe müftülüğümüze müracaat ederek ya da www.tdv.org adreslerinden mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından çevrimiçi/online bağış yaparak kurban vekaletlerini TDV’ye verebileceklerdir’’ dedi.
Kader Baş
GÜNDEM
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 20:15
Kaya, Kurban Bağış Stantını Ziyaret Etti
GÜNDEM
11 Haziran 2024 - 20:15