Göynücek’te Kaymakam Mustafa Kartal’ın katılımıyla özel öğrencilerle ahşap boyama, çanta ve taş boyama, origami ile çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.
Etkinliklerin gerçekleştirildiği stantlarda öğrencilerin heyecan ve sevincine ortak olan Kaymakam Mustafa Kartal, kendileriyle boyama yaparak sohbet etti.
Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Ziyagil, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 12:52
Kartal, Özel Öğrencilerle Etkinlikte Buluştu
EĞİTİM
18 Mayıs 2024 - 12:52
İlginizi Çekebilir