31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Merzifon Belediye Başkan Adayı gösterilen Fatih Sütcü beraberinde Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Meclis Üyesi adayları ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte haber merkezimizi ziyaret etti.
Amasya genelinde olduğu gibi Merzifon’da da çalışmalara yoğun bir tempoda devam edildiğini dile getiren AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon’un yeniden AK Partili bir belediyeye ihtiyaç duyduğunu sokaktaki vatandaşların kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan anladıklarını söyledi.
Nurettin Değirmenci
SİYASET
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 - 10:35
AK PARTİ'DEN HABER MERKEZİMİZE ZİYARET
SİYASET
25 Şubat 2024 - 10:35