Eğitimci, Bürokrat ve Önceki Dönem Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, 7'incisi düzenlenen Merzifon Kitap Fuarı'nda söyleşiye katıldı.
Merzifon Belediyesi tarafından "Kitap Herkesi Buluşturur" sloganıyla düzenlenen Kitap Fuarı Kapalı Fuar Alanı'nda kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor. Birçok yayınevinin stant açtığı ve yazarların imza günü düzenlediği fuarın konuğu Eğitimci, Bürokrat ve Önceki Dönem Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk oldu. "Değişen Dünyada Ayakta Kalmak" adlı söyleşisinde "Her çocuğun müfredatı kendi içinde saklıdır. Bir çocuğun kimliği, kumaşı ders dışında ne yaptığı ile anlaşılır" gibi anlamlı mesajlar veren Prof. Dr. Ziya Selçuk, daha sonra okurları için kitaplarını imzaladı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 12:41
Ziya Selçuk, Merzifon Kitap Fuarı'nda
EĞİTİM
08 Mart 2024 - 12:41
İlginizi Çekebilir