Suluova Belediye Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı Fatih Üçok, Muhtarlar Derneği'ne ziyarette bulundu.
Belediye Başkanı Fatih Üçok beraberinde Amasya Milletvekilleri Haluk İpek, Hasan Çilez, İl Başkanı Ekrem Toto, İlçe Başkanı Mustafa Şen ve partililer ile birlikte Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Yaptıklarını ve yapacaklarını anlatan Belediye Başkanı Fatih Üçok, muhtarların Suluova'ya ilişkin talep ve önerilerini dinledi. Belediye Başkanı Fatih Üçok, "Ortak değerimiz Suluova'mız için birlikte çalıştığımız muhtarlarımızı ziyaret ettik. Hemşehrilerimiz ile aramızda kurduğumuz güçlü iletişimde sağlam bir köprü olan muhtarlarımıza destek ve duaları için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 07 Mart 2024 - 19:37
Üçok, Muhtarlarla Buluştu
SİYASET
07 Mart 2024 - 19:37
İlginizi Çekebilir