Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Buğdaylı Mahallesi’nde hizmete sunulan Av. Erol Kargı Sosyal Tesislerini ziyaret etti.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Alp Kargı, “Buğdaylı Mahallemizde inşa ettiğimiz ve hizmete sunduğumuz Av. Erol Kargı Sosyal Tesislerimizde faaliyet gösteren kadınlarımızın davetleri üzerine kendilerini ziyaret ettik. Tesisimizin arzu ettiğimiz gibi aktif olarak kullanımını görmek bizi her seferinde ziyadesiyle mutlu ediyor. Kendilerine ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Nedime Soku
SİYASET
Yayınlanma: 17 Ocak 2024 - 14:39
"Tesisimizin aktif olarak kullanımını görmek bizi mutlu ediyor"
SİYASET
17 Ocak 2024 - 14:39