Suluova İlçe Müftülüğüne bağlı Şehzade Elif 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu’nda eğitim gören öğrenciler için "Kur'an-ı Kerim Okumaya Geçiş Merasimi" düzenlendi.
İlçe Müftülüğü Murakıbı Adem Kara’nın katılımlarıyla gerçekleşen merasim hazırlanan slayt gösterisinin ardından salavatlar ve ilahilerle devam etti. Merasimde konuşma yapan Murakıp Adem Kara, öğrencilerin ailelerine ve Kur’an Kursu Öğreticilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.
Program pasta kesimi ve İlçe Müftüsü Sıtkı Kaya tarafından hediye verilmesiyle sona erdi.
EĞİTİM
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 08:45
Şehzade Elif 4-6 Yaş Grubu Kur'an Kursu'nda Merasim
EĞİTİM
26 Mayıs 2024 - 08:45
İlginizi Çekebilir