Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sektörel Tanıma dersi kapsamında, Amasya’da faaliyet gösteren Mosenya Creatif Reklam Ajansı kurucuları Taha Şahin ve Göksel Yumbul reklamcılık sektörünü anlatmak üzere SBMYO reklamcılık, halkla ilişkiler ve pazarlama programlarının 2. sınıf öğrencileriyle buluştu.
Program sonunda dersin yürütücüsü Öğr. Gör. Atilla Özgen ve reklamcılık programı öğretim elamanlarından Öğr. Gör. Dr. Cem Yücetürk konuşmalarından dolayı davetlilere teşekkür ederken, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Daşkın ise katılım belgesi takdim etti.
EĞİTİM
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 18:15
Reklamcılık Sektörü Öğrencilere Anlatıldı
EĞİTİM
16 Mart 2024 - 18:15
İlginizi Çekebilir