Türk Sağlık-sen Amasya İl Başkanı Şemsettin Dümen yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Dümen mesajında; “Oldukça zor geçen ve üzücü olaylara sahne olan bir yılın sonunda, acısıyla, tatlısıyla 2023 yılını geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl umutlarımızı yeşertiyor, geleceğe dair olumlu beklentilerimizi artırıyor. Bu umut, 2024 yılının daha hayırlı günler getireceğine olan inancımızın taze kalmasına vesile oluyor. Yeni yılınızı sağlık, huzur, mutluluk getirmesi temennisiyle kutlar, esenlikler dilerim” ifadelerini kullandı.
Meryem Altunay
GÜNDEM
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 18:03
"Oldukça zor geçen 2023 yılını geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz."
GÜNDEM
31 Aralık 2023 - 18:03