31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde AK Parti’de İl Genel Meclis Üyesi için aday adaylığı başvuruları devam ediyor.
Mürsel Sürmeli, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden İl Genel Meclis Üyesi olabilmek için aday adaylık müracaatını yaptı.
Parti binasında Mürsel Sürmeli'nin aday adaylık müracaatını teslim alan, Adalet ve Kalkınma Partisi Merzifon İlçe Başkanı Av. Abdullah Şahinoğlu, "AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayımız Mürsel Sürmeli’ye çıktığı bu kutlu yolda başarılar dileriz" ifadelerine yer verdi.
Nedime Soku
SİYASET
Yayınlanma: 27 Ocak 2024 - 16:15
Mürsel Sürmeli, İl Genel Meclisi İçin Müracaatını Yaptı
SİYASET
27 Ocak 2024 - 16:15