Amasya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleriyle okulun öğretmenler odasında bir araya geldi.
Öğretmenler odasında meslektaşlarıyla buluşmasında 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci yarıyılında eğitim-öğretime yönelik yapılan çalışmalar, eğitim çalışmalarının işleyişi, okul faaliyetleri, okul- öğretmen ve öğrencilerin varsa istek ve talepleri, Bakanlık tarafından eğitim-öğretim faaliyetlerine yönelik yapılan güncelleme konuları ele alındı.
İkinci yarıyıla yönelik eğitim-öğretim planlamalarının ve öğretmenlerin fikir, öneri, beklentilerinin istişare edilmesinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen ziyaretlerini sonlandırdı.
Nurettin Değirmenci
GÜNDEM
Yayınlanma: 14 Aralık 2023 - 16:56
Müdür Türkmen öğretmenlerle bir araya geldi
GÜNDEM
14 Aralık 2023 - 16:56