14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Amasya'da program düzenlendi.
Amasya Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Vali Yardımcısı Adem Ünal, Belediye Başkanı Opr. Dr. Bayram Çelik, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, Amasya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Polat, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Özgür Dalkıran, il protokolü ve sağlık çalışanları katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Özgür Dalkıran, Amasya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Polat, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi ve Belediye Başkanı Op. Dr. Bayram Çelik günün önemiyle ilgili konuşma yaparak tüm sağlık çalışanlarının gününü kutladılar.
Program sonunda meslekte 35 yılını dolduran Opr. Dr. Faruk Koç, Dr. Serpil Sarı, Opr. Dr. Yıldırım Üstün, Opr. Dr. Sebahattin Tahta, Dr. Ercan Görgün, Uzm. Dr. Erol Çıtır, Doç. Dr. Elif Menekşe'ye protokol tarafından plaket takdim edildi.
SAĞLIK
Yayınlanma: 14 Mart 2024 - 20:00
Meslekte 35 Yılını Tamamlayan Hekimlere Plaket
SAĞLIK
14 Mart 2024 - 20:00
İlginizi Çekebilir