Suluova-Merzifon arasında 3 ayrı noktada Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinin mekana ve konuya göre çekim teknikleri üzerine fotoğraf çekimleri yapmaları için gezi düzenlendi.
Amasya Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü Akademik Danışmanı Arş. Gör. Esra Avcı Kurt, farklı ortamlarda doğru çekim teknikleri, pozlama önerileri ve perspektif konuları hakkında uygulamalı eğitim verdi.
Suluova Yedikır Barajı, Merzifon Kara Mustafa Paşa Camii, Taşhan ve Merzifon Bedesteni’nde çekim yapan öğrenciler Kız Kayası Kanyonu’nda doğa fotoğrafları çekerek gezilerini tamamladılar. Öğrenciler son olarak grup halinde toplu fotoğraf çekimleri yaparak bu anları doyasıya yaşayarak ölümsüzleştirdiler.
EĞİTİM
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 17:29
Merzifon'un Tarihi Yerlerini Fotoğrafladılar
EĞİTİM
15 Mayıs 2024 - 17:29
İlginizi Çekebilir