Merzifon Belediye Başkanlığı ilçede meydana gelecek elektrik kesintileri sebebiyle su kesintisi yaşanacağını açıkladı.
Belediye Başkalığından yapılan açıklamada;” 17 Aralık pazar günü saat 23.00 ile 18 Aralık Pazartesi günü saat 07.00 saatleri arasında YEDAŞ tarafından şehrimiz genelinde kademeli olarak elektrik kesintisi yapılacağından içme suyu temin ettiğimiz pompalarımız çalışmayacaktır.
Elektrik kesintisi sona erdiğinde depolarımızdaki su seviyesi tekrar yükselene kadar şehrimiz genelinde 18 Aralık Pazartesi günü su kesintileri yaşanacaktır” denildi.
Meryem Altunay
GÜNDEM
Yayınlanma: 17 Aralık 2023 - 12:01
Merzifon'da bu gece ve yarın su kesintisi yaşanacak
GÜNDEM
17 Aralık 2023 - 12:01