Gümüşhacıköy Kaymakamı Baha Büyükkaymakçı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin Merkez Anaokulu ziyaretinde öğrencilerle bir araya geldi.
Okul Müdürü Emrah Ağgez Merkez Anaokulu ve İnşaatı devam eden Anaokulları hakkında bilgiler verdi.
Öğrenciler, Kaymakamı sevinçle karşılayarak sohbet etti ve onların sorularını yanıtladı. Ayrıca öğrencilerle birlikte boyamalar ve çeşitli oyunlar oynadı. Öğrenciler, Kaymakam Büyükkaymakçı’nın ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek ona teşekkür ettiler.
Kaymakam Baha Büyükkaymakçı öğrencilere başarılar diledikten sonra öğretmenler ve okul müdürüne çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ziyaretini tamamladı.
Nurettin Değirmenci
GÜNDEM
Yayınlanma: 20 Aralık 2023 - 13:51
Kaymakam Büyükkaymakçı'dan Anaokulu Ziyareti
GÜNDEM
20 Aralık 2023 - 13:51