Göynücek Kaymakamı Mustafa Kartal, “Amasya’yı Yaşıyorum” projesi kapsamında Karaşar İlk/Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerle yöresel yemekler tadımı gerçekleştirdi.
Gastronomi konusunda Amasya ve Göynücek’in tanıtıcı ürünlerini öğrencilerle paylaşmak ve geleneksel değerleri yaşatmak adına anlamlı bir etkinlik olduğuna değinen Kaymakam Mustafa Kartal, emeği geçenlere teşekkür etti.
Programda Kaymakam Mustafa Kartal’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Ziyagil de eşlik etti.
EĞİTİM
Yayınlanma: 16 Mayıs 2024 - 17:26
Kartal Öğrencilerle Yöresel Yemekler Tadımı Yaptı
EĞİTİM
16 Mayıs 2024 - 17:26
İlginizi Çekebilir