Göynücek Kaymakamı Mustafa Kartal, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Barış Çelik ve teknik personel ile birlikte Göynücek Kışlabeyi Köyü'nde kiraz üretimi yapan çiftçilere ziyarette bulundu.
Ziyaret kapsamında kiraz hasadı yapıldı. Göynücek Kaymakamı Mustafa Kartal, hasat esnasında çiftçilerden üretim metotları, dekara verimleri, üretimde kullandıkları çeşitler ve pazar fiyatları hakkında bilgiler aldı. Ziyaret sonrasında ise İlçe Tarım ve Orman Müdürü Barış Çelik, üreticilere bol bereketli bir hasat dönemi diledi.
Kader Baş
GÜNDEM
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 13:57
Kartal, Çiftçilere Ziyarette Bulundu
GÜNDEM
04 Haziran 2024 - 13:57