Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Türkiye Şampiyonu olan Merzifon Belediyespor Kulübü sporcuları Adil Mısırcı ve Okan Tahtacı'yı misafir etti.
Belediye Başkanı Alp Kargı, 29 Nisan - 1 Mayıs 2024 tarihleri arasında Konya'da düzenlenen U23 Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olan Merzifon Belediyespor Kulübü sporcuları Adil Mısırcı (125 kg) ve Okan Tahtacı'yı (79 kg) Merzifon Belediyesi’nde ağırlayarak gösterdikleri başarı nedeniyle tebrik etti.
Belediye Başkanı Alp Kargı, “Şampiyon sporcularımız Adil Mısırcı ve Okan Tahtacı'yı, Antrenörümüz Ali Rıza Kaya'yı, Merzifon Belediyespor Kulübü Başkanımız Mustafa Atak ve teknik ekibimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 03 Mayıs 2024 - 12:09
Kargı, Şampiyon Sporcuları Ağırladı
SİYASET
03 Mayıs 2024 - 12:09
İlginizi Çekebilir