Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, BİMTAŞ - Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirlik Teknik Hizmetler San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Özgür Bora Yaprak’a ziyarette bulundu.
Belediye Başkanı Alp Kargı beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Atak ve İmar İşleri Müdürü Sercan Nevcanoğlu ile birlikte BİMTAŞ - Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirlik Teknik Hizmetler San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Özgür Bora Yaprak’ı ziyaret etti.
Ziyaret ile ilgili Belediye Başkanı Alp Kargı, “Şehrimizde yapacağımız çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 13:51
Kargı'dan Yaprak'a Ziyaret
SİYASET
29 Mayıs 2024 - 13:51
İlginizi Çekebilir