Yeniden Refah Partisi Merzifon İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Karadağ, Ülkü Ocakları Merzifon İlçe Başkanı Ahmet Karaöz'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
YRP Merzifon İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Karadağ beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Merzifon İlçe Başkanlığı görevine getirilen Ahmet Karaöz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ülkü Ocakları Merzifon İlçe Başkanı Ahmet Karaöz, YRP Merzifon İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Karadağ ve beraberindekilere teşekkür etti.
SİYASET
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 11:09
Karadağ'dan Karaöz'e Hayırlı Olsun Ziyareti
SİYASET
15 Mayıs 2024 - 11:09
İlginizi Çekebilir