Merzifoni Gıda Dokuma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Rabia Yöney, Amasya Valisi Yılmaz Doruk’u makamında ziyaret etti.
Merzifoni Gıda Dokuma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Rabia Yöney beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Yılmaz Doruk'u ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yılmaz Doruk, Merzifoni Gıda Dokuma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Rabia Yöney ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kader Baş
GÜNDEM
Yayınlanma: 03 Haziran 2024 - 18:17
Yöney'den Vali Doruk'a Ziyaret
GÜNDEM
03 Haziran 2024 - 18:17