Hamamözü Belediye Başkanı Cihan Demir, Amasya İl Tarım ve Orman Müdürü Gürol Çetin’e ziyarette bulundu.
Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Hamamözü Belediye Başkanı seçilen Cihan Demir beraberinde Adalet ve Kalkınma Partisi Hamamözü İlçe Başkanı Ahmet Kahriman ve İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Şükrü Arslan ile birlikte İl Tarım ve Orman Müdürü Gürol Çetin’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Tarım ve Orman Müdürü Gürol Çetin, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
SİYASET
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 17:59
Demir'den Çetin'e Ziyaret
SİYASET
20 Mayıs 2024 - 17:59
İlginizi Çekebilir