Merzifon Belediyesi tarafından okulların kapanmasına sayılı günler kala çeşitli kurslar açılırken, kayıtlarda başladı.
Merzifon Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yaz kursu kayıtlarının alındığı açıklanırken, kursların ise 1 Temmuz tarihi itibariyle başlayacağı belirtildi.
6-12 yaş grubu için Geleneksel Çocuk Oyunları, 6-12 yaş gurubu için El Sanatları ve Geri Dönüşüm, 9-18 yaş grubu için ise Halk Oyunları kursları açılacak olurken, müracaatlar Merzifon Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne yapılabilecek.
GÜNDEM
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 08:44
Çocuklar için yaz kursu kayıtları başladı
GÜNDEM
11 Haziran 2024 - 08:44
İlginizi Çekebilir