AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Anneler Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.
Amasya Milletvekili Hasan Çilez yayımladığı mesajda; “Hayattaki en değerli varlıkları biricik evlatlarını vatan için toprağa veren ve "Vatan Sağ Olsun" diyen şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerini, Başta Gazze olmak üzere zulüm altında zor şartlarda mücadele eden tüm anneleri, Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, Engin hoşgörü ve fedakârlığıyla yolumuzu aydınlatan, İstikbalimizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli mimarları olan, Her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden, Ayakları altına cennetin serildiği kıymetli annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.
Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi de rahmet ve dua ile yad ediyorum” ifadelerini kullandı.
Nurettin Değirmenci
GÜNDEM
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 15:12
Çilez: Annelerimizin günü kutlu olsun
GÜNDEM
12 Mayıs 2024 - 15:12