Merzifon İlçe Protokolü, Ramazan Bayramı’nda huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Ramazan Bayramı kapsamında Merzifon Huzurevi sakinleri unutulmadı. Bu kapsamda Kaymakam Ali Güldoğan, Belediye Başkanı Alp Kargı ve ilçe protokolü ile birlikte huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Huzurevi sakinlerine karanfil veren protokol üyeleri daha sonra uzun süre huzurevi sakinleri ile sohbet etti.
GÜNDEM
Yayınlanma: 11 Nisan 2024 - 14:00
Bayramda Huzurevi Sakinleri Unutulmadı
GÜNDEM
11 Nisan 2024 - 14:00
İlginizi Çekebilir