Milliyetçi Hareket Partisi Merzifon Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, hafta sonu çay ocağı işleten esnaf ile buluştu.
MHP Merzifon Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, 31 Martta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Başkan Adayı Bünyamin Arslan, hafta sonunda çay ocağı işleten esnafı ziyaret etti. Çay ocağı esnafıyla sohbet eden Başkan Adayı Bünyamin Arslan, ardından müşterilerle selamlaşarak yerel seçimler için destek istedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan konuşmasında, “Mübarek Ramazan ayına girdiğimiz bu günlerde çay ocaklarımızda vatandaşlarımızın misafiri olduk, projelerimizi anlattık. Gösterdikleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 11 Mart 2024 - 15:48
Arslan, Ziyaretlerine Devam Ediyor
SİYASET
11 Mart 2024 - 15:48
İlginizi Çekebilir