Milliyetçi Hareket Partisi Merzifon Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf, akşamda ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.
“Merzifon için var bir hayalimiz” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.
Gün içinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren MHP Merzifon Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, “Durmaksızın çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gün içinde esnaf akşamları ise ev ziyaretlerimize devam ediyoruz. Biz büyük Merzifon ailesiyiz. Merzifon için var hayallerimiz” dedi.
SİYASET
Yayınlanma: 01 Mart 2024 - 16:18
Arslan; "Merzifon İçin Var Bir Hayalimiz"
SİYASET
01 Mart 2024 - 16:18
İlginizi Çekebilir