MUSTAFA DUMAN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.
Kara Mustafa Paşa Köyü'nden Abdullah Duman'ın babası, Mustafa Duman ve Samet Şenbaş'ın dedesi, Erdoğan Şenbaş, Fuat Alınca ve Mehmet Onur Yılmaz'ın kayınpederi Mustafa Duman Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün Kara Mustafa Paşa Köyü'nde kılınacak öğle namazını müteakip köy mezarlığında toprağa verilecektir.
ADNAN DAĞDIR Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.
Harmanlar Mahallesi sakinlerinden Güler Dağdır'ın eşi, Banu, Mine ve Nezih Dağdır'ın babası, Mehmet Özçelik ile Murat Kılıç'ın kayınpederi, Merzifon Belediyesi'nden emekli Adnan Dağdır Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün saat 11.30'da K.M.P Devlet Hastanesi'nden alınarak Paşa Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakip ilçemiz mezarlığında toprağa verilecektir.
www.merzifonbilgigazetesi.com internet sitesi ailesi olarak merhumlara rahmet ailelerine başsağlığı ve sabır dileriz.
Nedime Soku
VEFAT EDENLER
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 10:00
Güncelleme: 16 Mart 2024 - 12:44
Aramızdan Ayrılanlar
VEFAT EDENLER
16 Mart 2024 - 10:00
Güncelleme: 16 Mart 2024 - 12:44
İlginizi Çekebilir