HAMDİ VERDİ Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.
Büyükçay Köyü'nden gelme Saffet ve Kamil Verdi'nin babası, ilçemiz esnaflarından Mehmet Verdi'nin kardeşi, Büyükçay Köyü Muhtarı Adem Verdi'nin amcası Hamdi Verdi hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün saat 14.00'de K.M.P Devlet Hastanesi'nden alınarak Yeni Camii'nde kılınacak ikindi namazını müteakip ilçemiz mezarlığında toprağa verilecektir.
www.merzifonbilgigazetesi.com internet sitesi ailesi olarak merhuma rahmet ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
Nedime Soku
VEFAT EDENLER
Yayınlanma: 22 Ocak 2024 - 10:30
Aramızdan Ayrılanlar
VEFAT EDENLER
22 Ocak 2024 - 10:30
İlginizi Çekebilir