TEVFİK KARADAYAN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.
Harmanlar Mahallesi sakinlerinden ilçemiz sanayi esnaflarından egzoz ustası Ali Haydar Karadayan, Bünyamin Karadayan, Çetin Kayadayan ve Gülsüm Karadayan'ın babası, Dönertaş esnaflarından terzi Tevfik Karadayan hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi yarın saat 11.30'da K.M.P. Devlet Hastanesi'nden alınarak Paşa Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakip ilçemiz mezarlığında toprağa verilecektir.
www.merzifonbilgigazetesi.com internet sitesi ailesi olarak merhuma rahmet ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
Nedime Soku
VEFAT EDENLER
Yayınlanma: 11 Ocak 2024 - 10:21
Aramızdan Ayrılanlar
VEFAT EDENLER
11 Ocak 2024 - 10:21
İlginizi Çekebilir