Merkezi Merzifon’da bulunan Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği bünyesinde görev yapmakta olan Veteriner Hekimler ve Suni Tohumlama Teknikerlerine Birliğin Reşat Altınkaya toplantı salonunda Meslek İçi Eğitim Semineri gerçekleştirildi.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Birlik Başkanı Güner Aslan, “Biogen Hayvan Ürünleri desteğiyle, Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji A.B.D Öğretim Üyesi Dursun Ali Dinç tarafından gerçekleştirilen sunumda Çiftlik Hayvanlarında Östrus Siklusu ve Belirtileri, Östrus Tespit Yöntemleri ve Sahada Suni Tohumlama Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar hakkında teknik personellerimize çeşitli bilgiler verilmiştir. Değerli Hocamıza verdiği önemli bilgiler ve ziyaretleri için teşekkür ederiz. Ayrıca Gerçekleştirilen Eğitime katkı sağlayan Biogen Hayvancılık Ürünleri ailesine de teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 04 Mart 2024 - 17:20
Amasya DSYB Teknik İşler Eğitim Toplantısı
GÜNDEM
04 Mart 2024 - 17:20
İlginizi Çekebilir