AK Parti Merzifon İlçe Teşkilatı, yoğun bir katılımla birlik ve dayanışma yemeği düzenledi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Merzifon İlçe Teşkilatı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkan Adayları ile eşlerinin katıldığı birlik ve beraberlik yemeği Osmanlı Mutfağında gerçekleşti.
Katılım sağlayan herkese teşekkürlerini ileten Adalet ve Kalkınma Partisi Merzifon İlçe Başkanı Avukat Abdullah Şahinoğlu, belediye başkan aday adaylarına çıktıkları yolda başarılar diledi.
Nedime Soku
SİYASET
Yayınlanma: 19 Aralık 2023 - 10:53
AK Partililer birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi
SİYASET
19 Aralık 2023 - 10:53