Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin yayımladığı yeni yıl mesajında; Gayretlerinizin ve emeklerinizin karşılığını en güzel şekilde almanız dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun” dedi.
Müdür Gültekin mesajında; “Sayın velilerimiz, değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz, Yılın sonuna gelip, yeni bir dönemin başlangıcına şahitlik ettiğimiz bu anlamlı günlerde, sizlere selam ve saygılarımı sunuyorum. 2024 yılı, bizlere yeni fırsatlar, başarılar ve öğrenmeler sunacak bir dönemin kapılarını aralamaktadır. Eğitim sevdalısı olarak, birlikte geçirdiğimiz her anın değerini biliyor ve geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemenin heyecanını yaşıyoruz. Öğrencilerimizin, bu yıl içinde elde edecekleri başarılar ve kazanımlar, bizler için birer gurur kaynağı olacaktır. Sağlık, mutluluk ve huzurun en yüksek seviyede olduğu bir yıl geçirmeniz temennisiyle, eğitim yolculuğumuzun ışık dolu bir 2024 yılına dönüşmesini dilerim. Gayretlerinizin ve emeklerinizin karşılığını en güzel şekilde almanız dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.
Suna Karakuzu
GÜNDEM
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 17:00
"2024 yılı, bizlere yeni fırsatlar sunacak bir dönemin kapılarını aralamaktadır."
GÜNDEM
31 Aralık 2023 - 17:00