Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri ilk toplantılarını yaptı.
Genel Kurula tek liste halinde giderek katılan üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden Kadın Kolları İlçe Başkanlığına seçilen Fazilet Köroğlu yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantısını yaparak önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
CHP’li kadınlar toplantı sonrasında geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Kadın Kolları Üyesi Münire Taştan ile Merzifon Belediye Meclis Üyesi Sergen Arslan’ın da kabirlerini ziyaret ederek dua ettiler.
SİYASET
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 10:06
Yönetim İlk Toplantısını Yaptı
SİYASET
09 Haziran 2024 - 10:06
İlginizi Çekebilir