Belediye Başkanı Alp Kargı beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon İlçe Başkanı Hasan Caba ile birlikte İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.
İYİ Parti Merzifon İlçe Başkanı Ali Alper Taşkın ve Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Belediye Başkanı Alp Kargı, kendilerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, ilçe gündemiyle ilgili de bir süre sohbet etti.
Taşkın, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Nurettin Değirmenci
SİYASET
Yayınlanma: 06 Ocak 2024 - 10:35
Taşkın'a hayırlı olsun ziyareti
SİYASET
06 Ocak 2024 - 10:35