Hamamözü Belediye Başkanı Cihan Demir, Türk Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Amir V. Özkan Şener’i makamında ziyaret ederek, tüm emniyet teşkilatının 10 Nisan Polis Haftası'nı kutladı.
Belediye Başkanı Cihan Demir, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kahriman ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Türk Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Amir V. Özkan Şener’i makamında ziyaret etti. Tüm emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutlayan Belediye Başkanı Cihan Demir, “Türk Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıldönümünde şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de ilçemizde görev yapan tüm polislerimizin Polis Haftası'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 08 Nisan 2024 - 16:43
Şener, Başkan Demir'i Misafir Etti
SİYASET
08 Nisan 2024 - 16:43
İlginizi Çekebilir