Hamamözü Kaymakamı Şeyma Şendur, köy gezileri ile vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde tespit ediyor.
Kaymakam Şeyma Şendur beraberindeki heyetle son olarak Yukarı Ovacık Köyü'nü ziyaret ederek köy muhtarından köy ve köyün sorunları hakkında bilgi aldı.
İncelemeler sırasında köylülerin sorun ve taleplerini de dinleyen Kaymakam Şeyma Şendur, sorunların giderilmesi için gerekli çakışmaların yapılacağını ifade etti.
GÜNDEM
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 17:47
Şendur, Köy Gezilerinde Sorunları Yerinde Dinliyor
GÜNDEM
24 Şubat 2024 - 17:47
İlginizi Çekebilir