Amasya İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, eşi Şükriye Ayvaz ve TDV Amasya Kadın Kolları gönüllüleri ile birlikte 11 ili etkileyen Asrın Felaketi 6 Şubat depremlerinin yıldönümü nedeniyle Amasya’da yaşayan depremzede aileleri ziyaret etti.
Ziyaret esnasında Din Görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftüsü Durmuş Ayvaz depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için dua etti.
TDV Amasya Kadın Kolları tarafından hazırlanan iyilik kolileri ve TDV Amasya İyilik atölyelerinde yapılan el işi ürünler depremzede vatandaşlara hediye edildi.
Nedime Soku
GÜNDEM
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 18:40
Müftü Durmuş Depremzede Aileleri Ziyaret Etti
GÜNDEM
08 Şubat 2024 - 18:40