Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Halk Eğitimi Merkezi'nin dönem sonu sergisine katıldı.
Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin beraberinde İlçe Şube Müdürleri Kadir Tabik ve Yıldırım Beşkardeş ile birlikte Halk Eğitim Merkezi’nin dönem sonu sergisine katılarak kursiyerlerle bir araya geldi.
Sergiyi gezip kursiyerlerin ortaya koyduğu eserleri yakından inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin yaptığı açıklamada, “Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği bu sergi, ilçemizdeki eğitim faaliyetlerinin çeşitliliğini ve başarısını gösteren önemli bir etkinlik. Kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserlerini görmekten büyük mutluluk duyduk. Bu tür etkinlikler, toplumun her kesiminden bireyin katılımını teşvik ediyor ve eğitimdeki başarıyı artırıyor” ifadelerini kullandı.
Nedime Soku
EĞİTİM
Yayınlanma: 04 Ocak 2024 - 16:53
Müdür Gültekin, Halk Eğitimi Merkezi Dönem Sonu Sergisine Katıldı
EĞİTİM
04 Ocak 2024 - 16:53