Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Başhekimi Ayşegül Köroğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi Amasya Milletvekili Hasan Çilez’i Ankara’da ziyaret etti.
Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ayşegül Köroğlu beraberinde Hastane Müdürü Ender Güngör ve Müdür Yardımcısı Salim Ekici ile birlikte AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez’e ziyarette bulundu.
Başhekim Ayşegül Köroğlu ve beraberindekilere ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkür eden Milletvekili Hasan Çilez, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.
SİYASET
Yayınlanma: 03 Mayıs 2024 - 11:37
Milletvekili Çilez, Başhekim Köroğlu'nu Misafir Etti
SİYASET
03 Mayıs 2024 - 11:37
İlginizi Çekebilir