Milliyetçi Hareket Partisi Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka beraberinde Belediye Başkan Adayı Bünyamin Arslan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Zorlukuş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 4'ncü gününde devam eden Merzifon 7. Kitap Fuarı'na ziyarette bulundu.
Stantları ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Hüseyin Saka, davetli yazarlar ile kitapseverler ve ziyaretçilerle Merzifon'da 7'nci kez kurulan Kitap Fuarı üzerine sohbet etti.
MHP İlçe Başkanı Hüseyin Saka ve beraberindeki heyeti karşılayan Belediye Başkanı Alp Kargı, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Ergül, Remzi Hökelek ve CHP İlçe Başkanı Hasan Caba da hazır bulundu.
SİYASET
Yayınlanma: 05 Mart 2024 - 13:15
MHP'den 7'nci Kitap Fuarı'na Ziyaret
SİYASET
05 Mart 2024 - 13:15
İlginizi Çekebilir