Merzifon Belediyesi'nin 7’ncisine ev sahipliği yaptığı Merzifon Kitap Fuarı, çocuklar tarafından da çok sevildi. Birbirinden farklı yazarlarla bir araya gelen minik kitapseverler, kitap fuarında gün boyu doyasıya gezdi.
"Kitap Herkesi Buluşturur" sloganıyla düzenlenen ve Türkiye'nin önde gelen yayınevlerinin stant açtığı Merzifon Kitap Fuarı’na ilgi sürüyor. Merzifon Belediyesi'nin Kapalı Fuar Alanı’nda ev sahipliği yaptığı 7’nci Merzifon Kitap Fuarı, kitapseverler tarafından yoğun ilgi görürken, fuarın en dikkat çeken ziyaretçileri ise çocuklar oluyor. Fuarı gezen çocuklar kitapları çok sevdiklerini, kitapların yazarlarını görüp ve tanışmak için fuara geldiklerini ifade ettiler.
10 Mart’a kadar kapılarını açık tutacak olan Merzifon Kitap Fuarı’nda, imza günleri ve söyleşiler de düzenleniyor.
GÜNDEM
Yayınlanma: 07 Mart 2024 - 13:37
Merzifon Kitap Fuarı'na Çocuklardan Yoğun İlgi
GÜNDEM
07 Mart 2024 - 13:37
İlginizi Çekebilir