Merzifon Kaymakamı Ali Güldoğan, Sevinç Orhan Erzengin Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri tarafından düzenlenen “Maharetli Eller Özel Ürünler” Görsel Sanatlar ve El Sanatları Sergisine katıldı.
Kaymakam Ali Güldoğan, Sevinç Orhan Erzengin Özel Eğitim Meslek Okulu öğretmen, öğrenci ve öğrencilerin ailelerine teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.
“Maharetli Eller Özel Ürünler” Görsel Sanatlar ve El Sanatları Sergisine Kaymakam Ali Güldoğan’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Hökelek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat, daire amirleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 16:04
Merzifon'da Özel Öğrencilerden Özel Sergi
EĞİTİM
04 Haziran 2024 - 16:04
İlginizi Çekebilir