Kutlubey Koleji’nde Bahar Şenlikleri coşkulu bir şekilde gerçekleşti.
Kutlubey Okulları Merzifon Kampüsü’nde 22-23 Mayıs tarihlerinde Bahar Şenlikleri düzenlendi. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Bahar Şenlikleri bu senede yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Okul bahçesinde gerçekleşen şenlikte, öğrenciler çeşitli etkinliklere katıldı. Zorlu parkurlarda kıyasıya mücadele edilen Bahar Şenlikleri, öğrenci ve öğretmenler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmenin yanı sıra, öğrencilerin yaratıcılığını ve sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik önemli katkı sundu.
EĞİTİM
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 17:04
Kutlubey Koleji'nde Bahar Şenlikleri Coşkusu
EĞİTİM
23 Mayıs 2024 - 17:04
İlginizi Çekebilir