Merzifon’da hizmet veren bankaların Banka Müdürleri, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Merzifon’a yeniden Belediye Başkanı olarak seçilen Alp Kargı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Banka müdürleri ile ekonomi üzerine sohbet eden Belediye Başkanı Alp Kargı, banka müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Kader Baş
GÜNDEM
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 08:44
Kargı'ya Banka Müdürlerinden Ziyaret
GÜNDEM
24 Mayıs 2024 - 08:44