25, 26, 27 ve 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Seyit Torun, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Alp Kargı, “Keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları M.Tuncer Basmacı, Mustafa Atak ve Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon İlçe Başkanı Hasan Caba da hazır bulundu.
SİYASET
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 08:44
Kargı, Torun'u Ağırladı
SİYASET
12 Mayıs 2024 - 08:44
İlginizi Çekebilir