Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, makam odasında vatandaşı ağırlayarak istek, şikayet ve önerileri dinliyor.
31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 3’ncü dönem Merzifon Belediye Başkanı seçilen Alp Kargı, sosyal belediyecilik anlayışıyla makam odasında vatandaşlarla bir araya gelerek talepleri dinliyor.
Göreve geldiğinden bu yana halk ile iç içe olan Belediye Başkan Alp Kargı, “Bugünkü yoğun mesaimizde belediyemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan kıymetli hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, imkanlarımız dahilinde çözümler üretmeye çalıştık. Bizlerle hem mutluluklarını hem sıkıntılarını samimiyetle paylaşan kıymetli hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyor, sağlık ve esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 12:18
Güncelleme: 21 Mayıs 2024 - 21:56
Kargı, Makam Odasında Vatandaşın Taleplerini Dinliyor
SİYASET
21 Mayıs 2024 - 12:18
Güncelleme: 21 Mayıs 2024 - 21:56
İlginizi Çekebilir