Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Kurban Bayramı öncesinde çalışmaların koordineli ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesi amacıyla Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri ve Birim Sorumlularıyla bir araya geldi.
Belediye Başkanı Alp Kargı, "Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Başkan Yardımcılarımız, Daire Müdürlerimiz ve Birim Sorumlularımızla bir araya gelerek her sene olduğu gibi çalışmalarımızın koordineli ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesi için toplantı gerçekleştirdik. Katkı sunan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Çalışmaların istişare edildiği toplantı karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.
GÜNDEM
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 12:48
Kargı, Kurban Bayramı Öncesi İstişare Toplantısı Yaptı
GÜNDEM
06 Haziran 2024 - 12:48
İlginizi Çekebilir